Hotel pracowniczy po kapitalnym remoncie, położony bezpośrednio przy Autostradzie A4 w miejscowości Szczytnica. 500 metrów od Obszaru Ekonomicznego KRZYWA – OSŁA należącego do Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

  • 2 km od dużych firm Hörmann, H&M, Action, Młynpol, Plasticos Durex Polska,
  • 9 km od Centrum logistycznego Amazon
  • 9 km do autostrady A18
  • 18 km od Bolesławca
  • 40 km od Legnicy

Niezwykle atrakcyjne położenie sprawia, iż jest to doskonałe miejsce do zakwaterowania pracowników firm z agencji pracy, pracowników sezonowych czy osób pracujących w delegacji.

Hotel zorganizowany jest na bazie koszar wojskowych. W trzypoziomowym budynku w sześciu skrzydłach umiejscowionych jest 56 pokoi z łóżkami piętrowymi. Na każde 10 pokoi przypadka obszerna kuchnia wyposażona w indukcyjne kuchenki do gotowania, piekarniki i kuchenki mikrofalowe. Wszystkie kuchnie wyposażone są również w stoły i krzesła pełniąc zarazem funkcję stołówki.

W każdym ze skrzydeł znajduje się osobny węzeł sanitarny wyposażony w pięć toalet i tyleż samo kabin prysznicowych oraz sześć umywalek.

 

Pokoje są od dwu do sześcioosobowych. Wyposażone w łóżka, szafy, stoły i krzesła. W każdym pokoju znajduje się lodówka. Hotel daje również dostęp do bezpłatnego Wi-Fi i telewizji.

 

Ponadto posiadamy trzy pokoje z własnymi węzłami sanitarnymi i aneksami kuchennymi. Pokoje te w miarę potrzeb mogą zostać zaaranżowano jako jedno lub wieloosobowe.

 

Na terenie hotelu znajduje się pralnia wyposażona w dwie duże pralki oraz suszarki. Mieszkańcy hotelu mogą z nich korzystać odpłatnie we własnym zakresie (automat na monety).

 

Hotel posiada monitorowany, niestrzeżony parking na 25 samochodów osobowych lub kilka autobusów. Ponadto przy hotelu znajduje się ogród wyposażony w 4 altany oraz miejsca do odpoczynku. Możliwość grillowania.

 

Hotel położony jest na terenie osiedla. Przy samym budynku znajduje się sklep spożywczy. Na terenie osiedla znajduje się boisko oraz zewnętrzna siłownia. 200 m od budynku przystanek autobusowy.

 

Hotel przygotowano dla 200 gości z możliwością zwiększenia ilości miejsc noclegowych o dodatkowe 40 osób.